18 Wheels of Steel Haulin

Tır sürme oyunu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 144 MB
  • Version
  • Dil Türkçe
  • Firma SCS Software
18 Wheels of Steel Haulin, dünyaca ünlü bir tır sürme oyunudur. Kurallara uygun olarak şöförlük yaparak, kargonuzu zamanında ulaştırmaya çalışmalısınız. Oyunda trafik kurallarına da uymak zorundasınız, çünkü polisler her an peşinizde olabilirler. Çok ağır
18 Wheels of Steel Haulin, dünyaca ünlü bir tır sürme oyunudur. 

Kurallara uygun olarak şöförlük yaparak, kargonuzu zamanında ulaştırmaya çalışmalısınız. Oyunda trafik kurallarına da uymak zorundasınız, çünkü polisler her an peşinizde olabilirler. Çok ağır ceza kestikleri bile olmaktadır. 

Çok kaliteli, grafik tasarımı çok iyi ve çok gerçekci olarak geliştirilmiş bu oyun yolda giderken her şey düşünülmüş durumda. Mola ve benzin ihtiyaçlarınızı bile karşılayabilirsiniz. Bu oyunla hem patron hem de şöför oluyoruz. Yeni otobüsler, yeni araçlar alıyoruz ve bunlara da şöför alarak para ödemesi yapıyoruz. Ayrıyetten otobüsle de iş alarak kendimiz de para kazanıyoruz. 

Firmalarda istediğiniz yeri seçebiliyorsunuz istediğiniz yere teslimat yapabiliyorsunuz. Teslimat yaptıktan sonra para kazanıyorsunuz. Kazandığınız parayla araba, işçi alıyorsunuz ve işçilere para ödeyerek şöförlük yaptırıyorsunuz. Son derece eğlenceli olan bu oyunu indirmenizi tavsiye ederim. 
Daha Fazla Göster
18 Wheels of Steel Haulin indir